Hakkımızda
Firmamız tez hazırlama konusunda başarılı çalışmalarına 2021 yılında başlamıştır. İlk olarak öğrencilerimize tez danışmanlık hizmeti vermekle başladığımız yolculuğumuzda bize gelen talepler doğrultusunda tez hazırlama merkezi olarak yolumuza da devam etmekteyiz.
 
Sektör içerisindeki 17 yılımız bizi daha donanımlı bir hale getirdiği gibi bu süre içerisinde de küçük bir kadroyla başlamış olduğumuz yolculuğumuzda çalışan sayımızı hızlı bir şekilde artırarak pek çok öğrenciye de sorunsuz bir hizmet sağlamayı başarabildik.
 
Firmamız daha öncesinde internet üzerinden hizmet vermezken bugün geldiğimiz noktada bize Türkiye’nin pek çok şehrindeki öğrencilerin de ihtiyacı olduğu kanısına vardık ve dijital ortamda da talepleri toplamaya başladı.
 
7/24 hizmet veren danışman kadromuz verdiğimiz hizmetin bilincinde bir şekilde hareket eder ve kaynak araştırması konusunda yeterli bilgi ve birikime de sahiptir.  Her konuda olduğu gibi tez yazımı ve araştırması konusunda da bir takım farklılıklar vardır. Örneğin lisans tezi, Ön lisans tezi, Yüksek lisans tezi ve doktora tezi gibi ayrıntılar en ince şekilde değerlendirilerek ele alınır.
 
Firmamız yalnız tez merkezi değil aynı zamanda çeviri hizmetinde de danışmanlık hizmeti vermektedir.  Firma olarak çıkmış olduğumuz yolculukta kendi kalitemizden hiçbir şekilde ödün vermedik ve vermeyiz de.  Bizimle iletişime geçerek tez danışmanlığı ve yazım hizmetini alabilirsiniz.
 
Talep formumuzu doldurduğunuzda uzman kadromuz size hızlı dönüş sağlayacaktır.

 

Hemen Ara
WhatsApp